Augustė D.
 
Nuostabi patirtis: profesionalumas ne tik procedūros kokybės, bet ir bendravimo, jaukios atmosferos sukūrimo prasme. Esu labai dėkinga, lankysiuos dar ne vieną sykį! 
Eglė D.
 
Šitas salonas ir vaškas, kuriuo dirbate, kažkoks atradimas :) Super patenkinta. Rekomenduoju 100%. Personalas bei aptarnavimas 10 balu! Sugrįšiu 😉

Božena L.
 
Tikrai rekomenduoju. Jauki atmosfera. Puikus aptarnavimas, profesionalūs specialistai.
Ačiū Gerdai. 
 
 

Kristina U.
 
Laimėjau konkurse procedūrą, bet perleidau sesei, nes dirba arčiau. Ką tik po procedūros su geriausiais atsiliepimais: „Labai kruopšti meistrė Gerda! Įveikė tikrai storus ir tankius plaukelius, labai maloniai bendrauja ir procedūra kiek tai įmanoma, maloni 😀 Svarbiausia, kad esu labai patenkinta rezultatu. Ačiū!“
Viktorija
 
Anksčiau skustukas būdavo neišskiriamas draugas tiek biki, tiek kojoms, BET tikrai žinau, dabar rinksiuosi depiliacija būtent šiame centre! Jokio nemalonaus jausmo ar gėdos, sukurta atmosfera, kuri priverčia jaustis jaukiai ir nesusikaustyti. Reikia nepamiršti salono administratorės, kuri su šypsena pasitinka ir viskas nuo pat pradžių būna idealu ir klostosi puikiai. Pasirinkau šį saloną pirmam kartui, būtent dėl atsiliepimų, ir dabar galiu drąsiai teigti, kad neapsirikau. Rekomenduoju visoms ieškančioms ir nerimaujančioms, nes čia tikra oazė mūsų grožiui!

Kristina
 
Jūsų saloną atradau maždaug prieš pusmetį ir labai tuo džiaugiuosi. Pirmą kartą bikini depiliacijos procedūra buvo skausminga, bet kuo toliau, tuo skausmas mažesnis. Salone maloniai pasitinka administratorė, o meistrės Gaudvilė ir Gerda sugeba sukurti malonią ir draugišką atmosferą ir, be abejo, puikiai atlieka savo darbą. Rekomenduoju :)  
 

Rasa N.
 
Profesionalumas, kokybė, konsultacijos ir kaina – viskas viename
Viktorija
 
Man labai, labai patiko! Super vieta ir gerai organizuotas darbas. Aciu.

Gabija S.-K.
 
Labai mandagus personalas, profesionalus aptarnavinas, puikūs specialistai. Labai rekomenduoju!
 

Marta Sh.
 
The best quality I’ve faced in Vilnius for all the 4 years I go there. Several times have tried other salons, however Depexa’s workers provide the highest quality.
Asta
 
Šiandieną pirmą kartą apsilankiau Jūsų salone, likau labai maloniai nustebinta meistrės darbu. Tikrai nemaniau, kad taip viskas paprasta 😉

Saulė
 
Ir man rekomendavo jūsų saloną,likau labai patenkinta ir kodėl aš jūs anksčiau neatradau:)) Ačiū!
 
 

Kristina
 
Šiandien pirmą kartą apsilankiau jūsų salone. Likau labai patenkinta jūsų darbu, aptarnavimu. Meistrė labai maloni. Vardo nepasakysiu;) Galvojau bus baisiau, bet tikrai galima išgyvent;) Sėkmės! Маnau apsilankysiu dar ne kartą.AČIŪ!
Šarūnas
 
Neseniai lankiausi jusu salone. Ir pirmą kart dariausi bikini depiliacija. Likau labai patenkintas kokyke ir darbu. Tikėjausi, kad bus skausmingesnė procedūra, bet nebuvo taip baisu kaip tikėjausi. Manau kad tikrai dar nekartą apsilankysiu.

Aušrinė
 
Laba diena, vakar buvau šitame nuostabeme salone ir likau labai labai sužavėta. Labai labai dėkoju, kad yra toks nuostabus kolektyvas ir visos reikalingos paslaugos. Tikrai rekomenduoju apsilankyti. Ačiū Jums labai.
 
 

Dovilė
 
100% kokybė nuo registracijos iki aptarnavimo ir bendravimo. Puikios meistrės, jauki atmosfera. Ačiū, kad esate :)
Mažena S.
 
Kiek kartų lankiausi nei karto nenusivyliau. Pačiоs geriausios meistrės, rekomenduoju! 

Miglė
 
Pirmą kartą man buvo atlikta depiliacijos procedūra. Esu patenkinta atliktu darbu, jaučiausi jaukiai. Darbą atliko profesionalė. Ačiū Jums:)
 

Edita
 
Tik geriausi zodziai ir silciausi palinkejimai Depexai ir jos nuostabiam kolektyvui. Aukit, zydekit ir daug klientu turekit! I nieka neiskeisiu :)
Jonas
 
Nuostabus darbas, kaip pirma karta tai aišku biški skaudėjo, bet gyvensim :). Rekomenduoju visiems :)

Andrius
 
Norėjau padaryti žmonai siurprizą ir nusidepiliavau bikinį – siurprizas pavyko. Esu patenkintas rezultatu. Ačiū
 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų atsiliepimas