bikini-depiliacija
gruodžio 21, 2015 Naujienos 3 komentarai

Nė karto nesate darę bikini depiliacijos? Norėtumėte pamėginti, bet labai bijote?

Bikini depiliacijaBikini depiliacija nėra jau tokia skausminga, kad nebūtų įmanoma iškęsti. Žinokite, kad tik pirmas kartas yra skausmingiausias, o rezultatas prasčiausias. Tačiau dauguma žmonių pabandę šį plaukų šalinimo būdą grįžo pakartojimo. Išvada peršasi viena: podepiliacinis jausmas ir kūno priežiūros paprastumas verčia žmones kartoti depiliaciją bikinio zonoje.
Depiliacijų bikini zonoje būna įvairių – priklausomai nuo žmogaus asmeninio poreikio ir norimo susikurti įvaizdžio.

Vieni depiliuoja viską nuo gaktos iki išangės, kiti mėgsta didesnį plaukuotumą. Kadangi į Lietuvą bikini zonos depiliacija (ir iš vis depiliacija) atėjo palyginus gana neseniai, tai ir interpretacijų bei pavadinimų yra įvairiausių: nuo higieninio iki mergaitiško ar braziliško, dar vadinamo holivudišku ar sfinkso. Ne paslaptis, kad neretas specialistas susimaišo pavadinimuose ir vartoja neteisingą terminologiją. Dėl paprastumo ir aiškumo mūsų salone yra tik dvi depiliacijos rūšys moterims – braziliškas ir higieninis, o vyrų depiliaciją išskiriame į tris dalis – pilną, dalinį ir vienos zonos (smulkesnį paaiškinimą rasite kainyne paspaudę ant dominančios kainos, tada atsivers langelis su aprašymu)

Skirtingi Bikini depiliavimo būdai:

Higieninė bikini depiliacija
Depiliuojamos abi bikinio linijos giliau nei paprastai auga plaukai. Depiliuojami net ir viršutiniai plaukai norint išryškinti trikampę bikinio formą.

Kada rinktis?
Jūs vis dar norite turėti bikini plaukus, tačiau norite ‘apsišvarinti’ ir didesnio ryškumo.

Prancūziška bikini depiliacija
Nudepiliuojami visi priekyje augantys plaukai paliekant ploną liniją. Depiliuojama giliau į tarpvietę, tačiau nėra nudepiliuojama taip plikai kaip Braziliškame bikini. Lytinės lūpos nėra depiliuojamos (šią procedūrą mes priskiriame prie braziliško stiliaus- dėl paprastumo ir aiškumo, kad būtų lengviau pasiskaičiuoti kainas ir įsivertinti savo finansines galimybes)

Kada rinktis?
Jūs norite pakankamai švaraus ir ‘pliko’ įvaizdžio, tačiau nenorite liesti užpakalinių ir ant lytinių lūpų augančių plaukų.

Braziliškas bikini
Nudepiliuojami visiškai visi plaukai iki pat išangės. Kartais gali būti palikta plona priekinė linija ar trikampiukas. Šis būdas dar vadinamas Holivudo depiliacija, tačiau tokiu atveju jokie plaukai nėra paliekami.

Kada rinktis?
Tai idealu jei nešiojate ‘stringo’ maudymuką ar norite jaustis visiškai (ar beveik) beplaukė.

Vyriškas bikini
Šiuo metu Lietuvoje populiarėja ir darosi madingas vyriškasis bikini, pasaulyje vyrai intensyviai depiliuojasi jau bent dešimtmetį. Lygiai kaip ir moterims yra higieninis ir braziliškas bikini, priklausomai nuo poreikio ir pažiūrų. Šis depilaicijos metodas vizualiai padidina (pailgina) varpą ir padidina prieinamumą sueities su partneriu metu. Jau nekalbant apie higieninį privalumą. 

Written by admin