depiliacija-cukrumi
kovo 6, 2014 Naujienos Komentarų: 0

Cukraus depiliacija arba kitaip cukraus pastos depiliacija yra panašus procesas į depiliaciją su vašku.

Šis depiliacijos būdas yra žinomas jau nuo 1900 pr. Kr., kai beplaukis švelnus kūnas buvo laikomas jaunystės, grožio ir nekaltumo standartu tarp Egipto moterų.

Cukraus depiliacija dažnai yra mažiau skausminga nei depiliacija vašku, kadangi medžiaga prilimpa prie plaukelių, tačiau nelimpa prie odos. Mes savo salone jautrių vietų depiliacijai naudojame naujos kartos elastinį vašką, todėl ir jis nelimpa prie odos, taigi skausmo požiūriu cukrus pranašumo neturi. Depiliuojant su cukraus pasta, ji yra pašildoma iki kambario temperatūros, taip nėra galimybės apsideginti (mūsų naudojamų vaškų lydymosi temperatūra yra žema, todėl taip pat nėra tikimybės apsideginti). Taigi žmonėms, kurie turi padidintą jautrumą temperatūrai, būtų pravartu rinktis cukrų, jau dėl temperatūros komforto. Ir nors kontaktas su oda yra žymiai mažesnis nei depiliuojant kitomis priemonėmis, tačiau vis tiek išlieka pabėrimų tikimybė, odos jautrumas.

Deklaruojama, kad depiliacija cukrumi nėra tokia skausminga kaip depiliacija vašku, tačiau būtina prisiminti, kad vis tiek skausmo pojūtis išliks kaip Jūs tai bedarytumėt – Jūs gi raunate plaukus su šaknimis! 

Didžioji dauguma mūsų klientų deklaruoja, kad depiliacija vašku mūsų salone tikrai nukonkuruoja procedūrą cukrumi – ji yra analogiškai profesionaliai atliekama, galutinis rezultatas nesiskiria, plius vaško depiliacija yra pigesnė. 

Mes ir pačios esame linkusios manyti, kad depiliacija cukrumi yra daugiau reklaminis procedūros pristatymas, tačiau be abejonės depiliacija cukrumi turi ir savo privalumų.

 

Written by admin