Ar labai skauda bikini depiliacija?
 
 
Skauda. Kaip labai? Sunku įvertinti, tačiau bikini zona yra skausminga. Pati skaudžiausia vieta yra lytinių lūpų susikirtimo vietoje – ten plaukų tankis paprastai būna didelis, plaukai tvirti, o aukštos nervinės galūnės susieina nuo abiejų lytinių lūpų – todėl ir skauda labiau. Dažnai pasirenkama juostelė priekyje apsaugo nuo \’tos\’ skausmingiausios vietos depiliacijos. Užpakalinė dalis yra nebe tokia skausminga.
 

Kokias priemones naudojame?
 
Mūsų salone dažniausiai naudojami prancūzų Reference arba Cirepil vaškai ir visos su depiliacija susijusios priemonės. Kodėl varijuojame tarp šių firmų? Pirma pasirinkome jas dėl aukštos priemonių kokybės (būtent naujos kartos vaško), tačiau vaško, kurį naudojame, kvapas skirtingas – tai gi kai atsibosta levandų kvapas, pakeičiame į rožinį :) . Vaško formulė tokia pati, mat ją sugalvojo du draugai, kurie vėliau išsiskyrė ir įkūrė savas įmones Reference ir Perron Rigot dabar pervadinta į Cirepil) – tik ta pradinė vaško formulė priklauso abiems.
 

Kokias paslaugas dar atliekame?
 
Mes atliekame tik specializuotas paslaugas – kiekvienai paslaugai po specialistą. Plaukų šalinimo specilaistai tik depiliuoja. Jokių kitų paslaugų netaliekame. Kiekvienas specialistas dirba tik savo išsirinktoje ir mėgiamoje srityje: kai kurios meistrės depiliuoja moteris, kai kas specializuojasi depiliacijoje su cukrumi, kitos depiliuoja vyrus. Meistras pats išsirenka sritį kurioje nori dirbti. Pilnus teikiamų paslaugų aprašymus rasite paslaugų kainyne paspaudę ant išsirinktos paslaugos kainos. 

Kaip prižiūrėti odą po depiliacijos?
 
Pagrindinės taisyklės yra tokios: po 3 dienų pradėti odos šveitimą bent porą kartų į savaitę ir drėkinti bei minkštinti ją tepant kūno kremu. Esant probleminei odai gali prireikti specifinių priemonių – jas geriausiai parinks ir rekomenduos jūsų specialsitas. Galite atsisiųsti pilną podepiliacinės odos priežiūros atmintinę. 
 

Kodėl nedepiliuojame su nuskausminimu?
 
Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo posakis „depiliacija nuskausminant“. Yra įvairių priemonių depiliacijos sukeltam skausmui sumažinti – įvairūs kremai, purškalai ir pan., tačiau, kiek mums žinoma, jie nėra patvirtinti naudojimui Lietuvoje (kaip ir bikinio, bei analinės angos balinimo priemonės), o kadangi jokių nelegalių priemonių mes savo salone nenaudojame, negalime eksperimentuoti. Tiesa, pardavime yra priemonė nuo skausmo ir pas mus Lietuvoje, tačiau priemonė nėra skirta būtent depiliacijai. Praktika parodė, kad ją naudojant klientė nejaučia skausmo, arba jį jaučia mažiau, tačiau ypatingai susiprėja jautrumas šilumai. O kai reikia rinktis ar depiliuoti paprastai (mūsų klientai ir taip sako, kad depiliuojame neskaudžiai, tačiau tam yra kitos priežastys) ar „išsideginti“ tarpukojį, tai pirmenybė atiduodama skausmui. Yra priemonės jautrumui sumažinti, tačiau jas užsitepti turi klientas pusvalandį prieš procedūrą. Jei paklausa tokiai prekei atsiras – mes versimės per galvą, kad jums ją gauti, nes šiuo metu į mūsų rinką tas kremas nepatenka.

Ar depiliuojame cukrumi?
 
Nors specializuojamės depiliacijoje vašku, tačiau dėl didelės paklausos depiliuojame ir cukraus pasta.