Koks vaškas yra naudojamas bikini depiliacijai?
 
 
Naudojamas Reference elastinis naujos kartos vaškas visoms jautresnėms vietoms, tokioms kaip bikini zona, pažastys. Šis vaškas yra pakaitinamas specialioje šildyklėje, užtepamas ant odos ir jam atvėsus nuplėšiamas kartu su plaukais.

Ar tai skausminga procedūra?
 
Bikinio depiliacija yra skausminga, mažiau skauda rankų ar kojų depiliacija, mat depiliacijos metu yra raunamas plaukas su šaknimi. Pats nemaloniausias ir skaudžiausias yra pats pirmas kartas, tuo metu būna didžiausias plaukų tankis. Skausmas ir nemalonus pojūtis yra trumpalaikis ir su kiekvienu kartu jis vis silpnėja, atauga vis mažiau plaukų, todėl ir raunama yra mažiau. Kofeinas padidina jautrumą, dar yra žmonių, kurie vadovaujasi mėnulio fazėmis – tada procedūrą reikėtų darytis per delčią.
 

Kaip dažnai reikia atlikti depiliaciją?
 
Plaukai atauga po kelių savaičių. Tai gi procedūrą reikės kartoti kas 4-8 savaites. Tai priklauso nuo bendro kūno plaukuotumo, depiliacijos kokybės, pageidaujamo rezultato. Jei depiliacijas tik pradėjote darytis, tai procedūras kelis mėnesius reikės kartoti ne rečiau kaip 4-5 savaites. Taip greičiau pasieksite kokybiškų ilgalaikių rezultatų. 

Kokio ilgio turi būti plaukai?
 
Nors 5-7 mm, arba trijų savaičių auginimo. Jei jie bus per trumpi, tai paprasčiausiai jų nebus galima išrauti. Jei per ilgi – jie trūkinės, o vaško tepimas bus nelabai malonus. Kuo tvirtesnis plaukas, tuo jis turi būti ilgesnis. Prieš depiliaciją siūlau nesitrumpinti plaukų patiems, tai bus galima padaryti prieš pat procedūrą įvertinus plaukų struktūrą.
 

Ar plaukai atauga vešlesni?
 
Ne, tačiau jei jie buvo pablukinti laiko ir saulės, tai gali taip pasirodyti, ypač gerai matosi ant rankų.

Ar depiliacija tinka visiems?
 
Didžiąjai daugumai žmonių depiliacija tinka, tačiau jei turite kai kurių sveikatos negalavimų, tokių kaip diabetas, varikozė, aknė ar kitos odos ligos, tai depiliacija jums nerekomenduojama. Taip pat būtina mus įspėti apie turimas alergines reakcijas.
 

Ką daryti, jei po depiliacijos plaukai įauginėja?
 
Su šia problema susiduria dažnas žmogus, kai kuriems ši problema aktuali, net jei plaukai yra skutami. Paprasčiausia profilaktinė priemonė yra odos šveitimas – šveiskite ją du kartus per savaitę. Jei ši procedūra nepadeda arba rezultatai jūsų nedžiugina, jums reikės specialios priemonės odos minkštinimui, drėkinimui. Priemonės yra skirtingos priklausomai nuo įauginėjimo pobūdžio (ar plaukas auga viršutiniu odos paviršiumi, ar užsirietęs auga po oda ir sukelia infekciją, dažnai pūliuojančią ir panašiai). Mes jums parinksime tinkamiausią jūsų atvejui.

Kaip prižiūrėti odą po depiliacijos?
 
Pirmiausia reikia prisiminti tokią taisyklę – tris dienas stengtis odos neliesti ir nedirginti! Tik po trijų dienų išrauto plauko anga visiškai užsitraukia, tad tas pirmąsias dienas oda yra labai imli įvairioms infekcijoms. Reikia vengti deginimosi saulėje, jokiu būdu nesimaudyti baseinuose ar vonioje, nesišildyti saunoje, o suprakaitavus aktyvaus fizinio krūvio metu – kuo greičiau nusiprausti po vandeniu nenaudojant muilo ar kitų prausimosi priemonių. Rankas turite plauti prieš ir po WC jei depiliuotas bikini. Pasistenkite apseiti be intymių santykių, bent jau pirmas 24 valandas. Galite atsisiųsti pilną odos priežiūros atmintinę.
 
 

Noriu depiliuotis bikini, bet bijau erekcijos.
 
Jūs jos bijote? Mes irgi jos bijome! Vadinasi bijosime kartu :) O jei rimtai, tai šiaip erekcija nėra jau toks retas reiškinys, o ir ne visada kontroliuojamas. Tačiau dažniausiai ji trunka neilgai, mat depiliacijos procedūra nėra jau tokia neskausminga, o skausmas labai greitai visus jausmus nustelbia. Mes jus paprasčiausiai praignoruosime, o su savo jausmais turėsite tvarkytis patys.

Ar atliekame intymias paslaugas?
 
Išlaikykite savigarbą ir negluminkite mūsų su tokias klausimais. Visos meistrės yra apmokytos kaip elgtis tokiais atvejais, tad be reikalo nesikompromituokite. Jūs būsite išprašytas laukan be teisės vėl apsilankyti mūsų salone. Pasistenkite kiek įmanoma išlaikyti profesionalesnę aplinką. O intymumui susiraskite savęs vertą partnerę.