Full bikini (Brazillian) - 24 €

Bikini zona depiliuojama elastiniu vašku. Depiliuojama gakta, lytinės lūpos, tarpangė ir sėdmenys. Taip pat pašalinami bikinio struktūros plaukeliai ‘užlipantys’ ant šlaunų. Pagal poreikį paliekama juostelė (ar formuojamas trikampis) gaktos srityje. Dėl aiškumo ir supaprastinimo turime tik du bikinio variantus, taigi jei lendame į kelnaičių zoną, tai procedūra bus priskirta šiai klasifikacijai. Turime tik vieną kainą nepriklausančią nuo plaukuotumo.

Bikini sides - 17 €

Elastiniu vašku pašalinamas bikinio plaukų perteklius išlendantis iš už po kelnaičių zonos. Jei depiliuojama šiek tiek giliau žiūrėkite į pilno bikini aprašymą. Vienkartinės kelnaitės į kainą įskaičiuotos. Po šios procedūros su kelnaitėmis jūs atrodysite puikiai.

Lower leg - 14 €

Juostiniu vašku nudepiliuojamos abi blauzdos, taip pat depiliuojami abu keliai.

Upper leg - 16 €

Depiliuojami plaukai augantys ant šlaunų. Taip pat nudepiliuojami ir abu keliai. Naudojamas juostinis vaškas. Higieninio bikinio zona į paslaugą neįskaičiuota.

Full leg - 28 €

Abi kojos depiliuojamos juostiniu vašku. Taip pat depiliuojamos ir pėdos jei jos plaukuotos.

Arm - 15 €

Depiliuojamos abi rankos juostiniu vašku. Rankos depiliuojamos nuo plaštakos iki pečių juostos. Nei plaštakos, nei pečiai į kainą nėra įskaičiuoti.

Underarm - 12 €

Elastiniu vašku depiliuojamos abi pažastys.

Face - 10 €

Priklausomai nuo plauko struktūros gali būti naudojamas elastinis arba juostinis vaškas. Pagal poreikį depiliuojama viršutinė lūpa, apatinė lūpa, smakras, kaklas, žandai.

Nostrils - 5 €

Elastiniu vašku depiliuojamos abi šnervės.

1/2 back - 8 €

Apatinė nugaros dalis iki pusiaujo. 

Nipples - 5 €

Elastiniu vašku depiliuojami palukai apie abu spenelius. Juosta tarp krūtinės gali tekt depiliuot juostiniu vašku, tai priklausys nuo plauko struktūros.

Bikini sugaring - 32 €

 Pilnai depiliuojamas bikinis cukraus pasta, jei procedūra yra didesnės apimties nei higieninio bikinio zona – ji bus priskirta šiai klasifikacijai. 

Bikini sides sugaring - 21 €

Depiliuojama visi plaukeliai, kurie išlenda iš kelnaičių. Jei depiliuojama giliau nei ši zona, tai procedūra bus priskirta pilno bikinio klasifikacijai.

Underarm sugaring - 15 €

Curkumi depiliujamos abi pažastys.

Arm sugaring - 21 €

Cukraus pasta depiliuojamos abi rankos nuo plaštakos iki pečių juostos. 

Upper leg sugaring - 23 €

Naudojant cukraus pastą depiliuojamos abi šlaunys įskaitant ir kelius. Higieninio bikinio zona į šia procedūrą neįskaičiuota 

Minimal price - 10 €

Tai mažiausias įkainis už bet kokią procedūrą jei atskirai  jos kaina yr amažesnė nei 10 €