ka-depiliuotis
gruodžio 21, 2015 Naujienos Komentarų: 0

Dauguma moterų depiliuoja visus išskyrus galvos plaukus! Nereikia pamiršti, kad plaukai atlieka apsauginę kūno funkciją ir yra labai svarbūs mūsų fiziologijai.

Tačiau yra žmonių, kurių plaukuotumas padidėjęs dėl įvairių priežasčių – ilgai trunkantys odos susirgimai, lėtinės ligos, per klimaksą, padidėjusi vyriškų hormonų gamyba, pažeistos kiaušidės, antinksčių hiperplazija.

Svarbu atsiminti, kad visi plaukų šalinimo būdai nebus efektyvūs, jei plaukuotumas padidėjęs dėl sveikatos priežasčių, tad būtina gydyti savo negalavimus.

Pašalinti per didelį plaukuotumą linkę ne tik moterys, bet ir vyrai. Plaukų depiliacija jau nuo seno siejama su išvaizda ir konfortu, su asmenine higiena – mat odą be plaukų yra daug papraščiau prižiūrėti nei plaukuotą, išryškėja raumenų linijos, tatiuruočių išmarginta oda labiau atsidengia.

Moterys dažniausiai depiliuojasi kojas, bikini, pažastis bei rankas. Dar labai dažna procedūra yra antakių korekcija, plaukelių depiliavimas nuo veido bei kaklo.

Vyrai taip pat depiliuojasi bikini bei pažastis, tačiau dažniau nei kojos ar rankos yra depiliuojamos nugara bei krūtinė. Veido srityje depiliuojami antakiai, nosies plaukai bei plaukai iš ausų, koreguojama žandikaulio linija.

Praktiškai bet kuris žmogus, kuris rūpinasi savo asmenine higiena, naudoja vieną ar kelis plaukų šalinimo būdus, tačiau nuo požiūrio į procedūrą, jos atlikimą bei sąnaudas yra pasirenkamas priimtiniausias būdas tai padaryti.

 

Written by admin