odos-balinimas
gruodžio 23, 2015 Naujienos Komentarų: 0

Patamsėjusios pažastys neretai sukelia diskomfortą: nejauku dėvėti berankovį drabužį, žmogus nevalingai varžosi pakelti rankas.

 

Jeigu pažastys linkusios tamsėti, nepageidaujamus plaukus patartina depiliuoti vašku, nes plaukų skutimas ar šalinimas depiliaciniais kremais dirgina odą taip iššaukdami odos tamsėjimą.

Yra nemažai cheminių priemonių bei preparatų balinantčių odos paviršių ir blokuojantys melanino susidarymą. Tačiau daugybė šių priemonių nėra patvirtinos Lietuvoje ir jų naudojimas nėra leistinas. Jų poveikis bei stiprumas yra skirtingi – kai kurios jų yra naudojamos tik profesionaliai, o silpnesnio poveikio priemones galima įsigyti ir naudojimui namie.

Kol Lietuvos tiekėjai susiorentuos dėl šio produkto paklausos, pateiksime priemonių, kurias galiet rasti savo šaldytuve, sąrašą:

  • Citrinos sultys – tai labai stipri balinimo medžiaga turinti daug vitamino C, tačiau taip pat yra vienas iš stipriausių alergenų.
  • Agurkas – tikrai esame matę daugybę paveikslėlių, kuriuose moterys deda agurko gręžinėlius ant akių, turbūt galima susikišti juos ir į pažastis (tik nepamirškit jų išsiimti).
  • Pasukos – odos plovimas pasukomis ją atgaivina, šviežina, balina (kvapelis irgi lieka atitinkamas).
  • Kurkumos milteliai – radau tokią sudėtinę dalį Internete – bet neturiu supratimo kas čia tokio .
Written by admin