pasiruosimas-procedurai
kovo 23, 2013 Naujienos Komentarų: 0

Niekada nesidarėte depiliacijos? Jums baugu? Nežinote kaip elgtis prieš depiliacijos procedūrą, procedūros metu ir po jos?

Žinokite, nėra čia nieko bauginančio, bet nieko ir relaksuojačio :)

  • Ruošiantis depiliacijos procedūrai pirmiausia reikia atauginti plaukelius iki pakankamo ilgio. Turite žinoti, kad auginimas vyksta apie tris (!) savaites, nes per tokį laiką plaukas sugeba išlysti į odos paviršių ir pasiekti pakankamą ilgį. Plaukai auga nevienodu tempu, tad vieni gali būti net per ilgi (dėl šito nesibaiminkite, nes jei taip nutiks, tai meistrė pati juos patrumpins iki reikiamo ilgio), kai kiti bus vos pastebimi. Jei plaukelius skutate ir jų nesugebėsite priauginti iki reikiamo ilgio, tai gali būti, kad meistrė tiesiog atsisakys atlikti procedūrą, nes negalės užtikrinti kokybiško rezultato. Mat išrovus visus esančius plaukelius po keletos dienų išlys tie, kurie buvo lėtesnio augimo stadijoje. Taigi, nepajusite tikro depiliacijos efekto, nors plaukai ir bus retesni.
  • Bent porą dienų prieš procedūrą pašveiskite odą labiau nei paprastai (tik jos nenutrinkite, nes yra atvejų, kai ateina žmonės su subraižyta oda nuo per inirtingo šveitimo). Tokiu būdu pašiaušite pagulusį plaukelį, o jei oda sausa tai nutrinsite negyvą epidermį – taip užtikrindami geresnį procedūros rezultatą, be to bus lengviau prižiūrėti odą po depiliacijos.
  • Atvykite švarūs ir dėvėkite laisvesnes kelnaites (glaudes) iš kuo natūralesnės medžiagos. Depiliacijos procedūra dirgina odą, ypač pirmas kartas yra sudėtingesnis (tankesnio plauko rovimas yra tikras išbandymas odai, šiluma taip pat atlieka savo vaidmenį), taigi oda būna padirgusi, o užveržimas sintetiniais ‘stringais’ nėra pageidautinas. Po kojų depiliacijos, jei įmanoma, atsisakykite pėdkelnių bent pirmas valandas po procedūros.
  • Neplanuokite sporto, maudynių iš kart po depiliacinės procedūros. Paskaitykite podepiliacinės priežiūros atmintinę, kad suvoktumėte kaip reikės prisižiūrėti. Tokią atmintinę galite gauti salone arba pasitikrinkite mūsų svetainėje.

 

Written by admin