uz-ir-pres
gruodžio 22, 2015 Naujienos Komentarų: 0

Jums yra įdomios žmonių nuomonės apie depiliaciją, sužinokite visus už ir prieš.

PRIEŠ:

Procedūra yra skausminga, nors reguliarūs vizitai sumažina skausmo faktorių. Yra ir anastetikų turintys kremai (toks kaip ‘no scream creem’), tačiau juos reikia užsitepti bent valandą prieš procedūrą. Be to, šie kremai yra brangūs (brangesni nei mūsų procedūrų įkainiai tai jau tikrai).
Po depiliacijos plaukai atauga per 3-6 savaites (nors ir plonesni), tai gi būtina vėl registruotis pakartotinam vizitui.
Dar vienas neigiamas faktorius – plaukai turi būti pakankamo ilgio, jei norima išgauti gerą rezultatą – jei plonas plaukas, jis turi būti virš centimetro ilgio, na o jei plaukas tvirtas ir storas, tai užtenka ir 5-7 mm. Cukraus depiliacijai plaukelis gali būti dar trumpesnis.
Po depiliacijos gali iškilti paraudę spuogeliai arba plaukai įauginėja po oda, kartais net su pūlingais išbėrimais. Tai gi odą būtina papildomai prižiūrėti, kad taip nenutiktų.
Reikia registruotis iš anksto – vadinasi privalu planuotis savo laiką.

UŽ:

Pastoviai depiliuojantis skausmo pojūtis silpnėja, mat plaukeliai atauga švelnesni ir plonesni.
Depiliuojant panašiais intervalais kaip ir plauko augimo ciklas – kas 4-5 savaites – plaukų sumažėja bent trečdaliu (plius ir tie būna plonesni).
Po procedūros oda būna lygi ir glotni, o ataugę plaukai neduria ir nesibado.
Prižiūrint odą po depiliacijos, ji ir profilaktiškai sulaukia daugiau jūsų dėmesio – tai gi ilgainiui oda atrodys geriau nei jūsų draugo, kuris nesidepiliuoja
Nudepiliuotas bikinis labai padidina jautrumą sueities metu, o vyro varpa vizualiai atrodo ilgesnė.
Savęs prisižiūrėjimas padidina pasitenkinimą savimi ir pakelia savivertę.  

Written by admin