APIE MUS

DEPEXA buvo įkurta specialiai jums – tiems, kurie ieško profesionalios depiliacijos paslaugos ir neretai ja nusivilia, kai paslauga atliekama nekvalifikuotai.

Mes subūrėme tokią komandą, kuri domisi ir specializuojasi plaukų šalinimo srityje. Savo salone naudojame tik aukštos kokybės ”Cirepil” ir ”Reference” vašką bei priemones. Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionaliausią paslaugą užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

Mes siekiame, kad bet kuris užėjęs į mūsų saloną jaustųsi laukiamas mūsų švarioje bei jaukioje aplinkoje. Mūsų salonas skirtas tiek vyrams, tiek moterims.

Kodėl rinktis mus?

O kodėl maisto produktų einate pirkti į maisto parduotuvę? Vyno – į vyno parduotuvę? Kavą geriate kavinėje? Štai jums ir atsakymas. Depiliaciją geriausia daryti tokiame salone, kuriame ši paslauga yra pagrindinė, o meistrai specializuojasi atlikdami šimtus depiliacijos procedūrų. Taigi nelabai būtų suprantamas kitas pasirinkimas. Jei turite argumentų – mes būtinai juos išklausysime ir pabandysime įgyvendinti jūsų konstruktyvias pastabas bei idėjas. Padėkite mums patenkinti jūsų poreikius kuo geriau!

Kaip mus rasti?

Mūsų saloną nesunku rasti.

Jis yra pagrindinėje Vilniaus gatvėje – Gedimino prospekte. O jei jūs vengiate žmonių srauto, tai mūsų padėtis tiks ir jums, nes esame įsikūrę Centro Pasažo II a, o jis beveik visas skirtas paslaugų sferai.

Mus lengvai pasieksite nuosavu ar viešuoju transportu.

Profesionalumas

Mes pastoviai analizuojame klientų poreikius, nes norime, kad jūs liktumėte patenkinti ne tik teikiamomis paslaugomis, bet ir jaustumėtės puikiai mūsų salone. Mūsų salonas spindi švara ir higiena, galbūt šiek tiek nemaloniai primena gydymo įstaigą, tačiau mes stengsimės tą įvaizdį panaikinti jaukia aplinka.

Operatyvumas

Skrupulingai analizuodami klientų vizitų dažnumą stengiamės juos planuoti taip, kad būtumėt priimti kaip įmanoma operatyviau. Mes žinome, kad tik jūs – mūsų klientai – esate mūsų verslo sėkmės priežastis, todėl atitinkamai jus už tai ir vertiname.