procedūros eiga

Mūsų specializacija – nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas depiliuojant.

 

Daugiausia naudojame naujos kartos elastinį ar juostinį vašką savo procedūroms atlikti, tačiau naudojame ir cukraus pastą norintiems kitokios procedūros. Depiliuojame vyrus bei moteris ir esame savo srities profesionalai.

 

Kiekviena mūsų atliekamą procedūrą rasite paslaugų kainyne, o trumpą procedūros aprašą pamatysite paspaudę ant norimos procedūros kainos. Dauguma atsakymų į jums rūpimus klausimus rasite (DUK) puslapyje, o jei nerandate to, ko ieškote, – rašykite mums arba skambinkite, mielai atsakysime.

DEPILIACIJA MOTERIMS

Na, mes moterys visada labiau rūpinomės savo išvaizda nei vyrai. Ir nors gamtoje vyrai konkuruoja dėl patelių – mes moterys konkuruojame tarpusavyje dėl vyriško dėmesio. Mūsų salonas skirtas abiem lytims, tačiau didesnis dėmesys skirtas vis dėlto mums – moterims. Ir nors salone atleikame išskirtinai tik plaukų šalinimo procedūras, moterims plaukus šaliname įvairesniais būdais (vyrams pasirinkimas mažesnis):

  • Juostiniu vašku: kai plaukai raunami užtepant vašką ant odos, o po to juostele nulpėšiamas kartu su plaukais;
  • Elstiniu vašku: karštas, apie 38 laipsnių celcijaus, vaškas užtepamas ant odos ir atvėsęs bei sustingęs vaškas nuplėšiama kartu su plaukais;
  • Bei plaukų šalinimas naudojant cukraus pastą: tai klampi cukraus masė, kuri tepama ant odos ir nuplešiama kartu su plaukais. Skirtumas tas, kad depiliuojant šiuo būdu plaukus būtina rauti augimo kryptimi.

Mes jums nudepiliuosime bet kurią kūno vietą, kuria jūs nesate patenkinta dėl plaukuotumo. Jei norimos kūno vietos nerasite kainyne – tik informuokite mus apie savo poreikį registruojantis. Galvos plaukų nerauname.