proceduros eiga vyrams

Lietuvoje naujovės sunkiai skinasi kelią, tačiau net ir mūsų šalyje sparčiai populiarėja vyrų depiliacija. Kai kuriems tai kas mėnesinė kūno priežiūra, nors daugumai vis dar vienetinis ir ne toks dažnas kūno priežiūros ritualas.

Mūsų salone dirba AXIOM sertifikuotos vyrų depiliacijos meistrės.
Tokio tipo meistrai paprasčiausiai Lietuvoje neruošiami. Nesakome, kad kiti dirbantys meistrai nesugeba depiliuoti, tačiau tik mes žinome kaip tinkamai, tai padaryti.

Diskretiškumas

Pas mus vyrams nėra ko baimintis dėl nepatogumo – mūsų salonas yra skirtas tik depiliacijos procedūroms. Jis yra atokiau nuo pagrindinių žmonių srautų, o pačiame salone nereikia praeiti pro kirpėjų ir moterų, su įsuktais bigudukais į plaukus, eilę. Visos meistrės turi savo kabinetus, o paslaugos registruojamos kompiuterinėje sistemoje, tad nebūtina garsiai deklaruoti, kokia paslauga bus atliekama.

 

Registruojantis papidlomai pagal vardą galime atsekti jūsų paslaugų istoriją, tad net papildomai registracijai nebūtina įvardinti procedūrų garsiai, jei norėsite tokios pačios paslaugos. Mes suprantame, kad vis dar gyvename gana konservatyvioje aplinkoje ir ne visada galima garsiai išsakyti savo pageidavimus. Šiuo atveju turite tik atsiminti savo vardą, kuriuo esate pas mus užsiregistravęs (dokumentų tikrai netikriname)

 

Mes išlaikome klientų diskretiškumą, tačiau tokios pačios pagarbos tikimės ir savo atžvilgiu.

Dažniausiai atliekamos procedūros

Dažniausiai vyrai depiliuoja bikini ir pažastis. Sparčiai populiarėjanti procedūra yra nugaros bei krūtinės depiliacija. Kojų bei rankų procedūrai labai jaučiasi sezoniškumas, bet tai irgi nėra retas reiškinys.

Ar tai skausminga, morališkai žeminanti procedūra?

Tikrai ne. Dauguma po procedūros pripažįsta, kad buvo daug paprasčiau nei tikėjosi ir skausmas nėra jau toks baisus. Dėl bikinio srities depiliacijos neretai vyrai suglumsta, bet tai būna tik pirmą kartą – vėliau, kai procedūros procesas yra kartotinis, klientai jaučiasi labiau atsipalaidavę.

 

Būtų gerai, jei turėtumėte draugą, kuris depiliavosi pas mus, – jis jums pasakytų, kad baimintis nėra ko. Nors pastebėjome, kad vyrai, skirtinagi nei moterys, nėra linkę diskuoti apie atliktas procedūras. Bet tikimės, kad čia tik laiko klausimas.