MEISTRAI

DIANA

Depiliacijos meistrė – Expert

Universali meistrė atliekanti moteriškas ir vyriškas depiliacijas. Procedūras atlieka tiek vašku, tiek ir cukrumi. Dirba greitai bei kokybiškai. Profesionalumas – jos meistriškumo paslaptis.

ANNA

Depiliacijos meistrė – Expert

Specializuojasi moterų ir vyrų depiliacijoje. Visuomet tobulėja, išmano visas depiliacijos sferos paslaptis. Ir tuo garantuoja puikią paslaugų kokybę, nepriekaištinga aptarnavimą, bei šiltą atmosferą.

Marta

Depiliacijos meistrė – Universal

 Universal meistrė atliekanti moteriškas ir vyriškas depiliacijas. Procedūras atlieka tiek vašku, tiek ir cukrumi. Meistrė visuomet atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius.

Julija

Depiliacijos meistrė – Start

START kategorijos depiliacijos meistrė. Atlieka moteriškas bei vyriškas depiliacijas vašku. Pozityvi, siekanti tobulumo darbe, atlieka procedūras itin kruopščiai ir atsakingai.

Laura

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Universali manikiūro – pedikiūro meistrė, žinanti visas kokybiškos procedūros paslaptis. Kruopštumas ir malonus aptarnavimas garantuotas.

Greta

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Meistrė atliekanti klasikinį manikiūrą, pedikiūrą. Visada išklausys individualius kliento pageidavimus, atliks procedūra greitai ir kokybiškai.