MEISTRAI

DIANA

Depiliacijos meistrė – Expert

EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė – atliekanti moteriškas ir vyriškas depiliacijas. Procedūras atlieka tiek vašku, tiek ir cukrumi. Dirba greitai, bei kokybiškai. Meistrė atlieka ir antakių modeliavimą + dažymą, bei antakių ir blakstienų laminavimo procedūras. Profesionalumas – jos meistriškumo paslaptis.

ANNA

Depiliacijos meistrė – Expert

EXPERT kategorijos depiliacijos meistrė – specializuojasi moterų ir vyrų depiliacijoje. Visuomet tobulėja, išmano visas depiliacijos sferos paslaptis. Ir tuo garantuoja puikią paslaugų kokybę, nepriekaištinga aptarnavimą, bei šiltą atmosferą.

INGA

Depiliacijos meistrė – Start

 START kategorijos depiliacijos meistrė – atliekanti moteriškas depiliacijas. Procedūras atlieka vašku. Meistrė visuomet atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius.

KAMILĖ

Depiliacijos meistrė – Start

START kategorijos depiliacijos meistrė – atlieka moteriškas, bei vyriškas depiliacijas vašku. Pozityvi, siekanti tobulumo darbe, atlieka procedūras itin kruopščiai ir atsakingai.

JOVITA

Depiliacijos meistrė – Start

 START kategorijos depiliacijos meistrė – mylinti savo darbą, bei vertinanti kiekvieną klientą ! Visada stengiasi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą.

KAROLINA

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Meistrė atliekanti klasikinį manikiūrą, pedikiūrą. Labai miela bei nuoširdi meistrė, kuri į savo darbą žiūri atsakingai ir su meilę.

GRETA

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Meistrė atliekanti aparatinį ir klasikinį, manikiūrą su nagų daile ir pedikiūrą. Visada išklausys individualius kliento pageidavimus, atliks procedūra greitai ir kokybiškai.