MEISTRAI

DIANA

Depiliacijos meistrė – Expert

Expert kategorijos depiliacijos meistrė – atliekanti moteriškas ir vyriškas depiliacijas. Procedūras atlieka tiek vašku, tiek ir cukrumi. Dirba greitai, bei kokybiškai. Meistrė atlieka ir antakių modeliavimą + dažymą, bei antakių ir blakstienų laminavimo procedūras. Profesionalumas – jos meistriškumo paslaptis.

ANNA

Depiliacijos meistrė – Expert

Expert kategorijos depiliacijos meistrė – specializuojasi moterų ir vyrų depiliacijoje. Visuomet tobulėja, išmano visas depiliacijos sferos paslaptis. Ir tuo garantuoja puikią paslaugų kokybę, nepriekaištinga aptarnavimą, bei šiltą atmosferą.

Marta

Depiliacijos meistrė – Universal

 Universal kategorijos depiliacijos meistrė – atliekanti moteriškas ir vyriškas depiliacijas. Procedūras atlieka tiek vašku, tiek ir cukrumi. Meistrė visuomet atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius.

Julija

Depiliacijos meistrė – Start

START kategorijos depiliacijos meistrė – atlieka moteriškas bei vyriškas depiliacijas vašku. Pozityvi, siekanti tobulumo darbe, atlieka procedūras itin kruopščiai ir atsakingai.

Laura

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Universali manikiūro – pedikiūro meistrė, žinanti visas kokybiškos procedūros paslaptis. Kruopštumas ir malonus aptarnavimas garantuotas.

Greta

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Meistrė atliekanti klasikinį manikiūrą, pedikiūrą. Visada išklausys individualius kliento pageidavimus, atliks procedūra greitai ir kokybiškai.

Jovita

Depiliacijos meistrė – Start

 Start kategorijos depiliacijos meistrė – mylinti savo darbą, bei vertinanti kiekvieną klientą ! Visada stengiasi komfortiškai atlikti procedūrą, bei patarti kaip teisingai prižiūrėti odą.

Karolina

Manikiūro – pedikiūro meistrė

Meistrė atliekanti klasikinį manikiūrą, pedikiūrą. Labai miela bei nuoširdi meistrė, kuri į savo darbą žiūri atsakingai ir su meilę.