PROCEDŪROS EIGA

Aplinka

Depiliacijos yra atliekamos privačioje uždaroje patalpoje.

Pasiruošimas

Jūs būsite paprašyti ir apnuoginti tas kūno vietas, kur bus depiliuojama oda. Reikės atsigulti ant jau dezinfekuotos kušetės, kuri užtiesiama vienkartine popierine paklode.

Plaukelių paruošimas procedūrai

Kadangi depiliacijai užtenka vos (5-7 mm) ilgio plaukelių (apie tris savaites auginimo), tai ilgesnius gali reikėti patrumpinti. Šios procedūros poreikį įvertins pati meistrė. Bendra taisyklė yra tokia – jei plaukas yra minkštas ir plonas, užtenka (5-7 mm) ilgio, jei plaukas storas ir tvirtas, tai gali prireikti,
kad jis būtų bent 1 cm ilgio. Prie trumpesnio plauko vaškas gerai neprilimpa, todėl nukentės depiliacijos kokybė. Jei plaukai per trumpi, tai meistrė gali net atsisakyti atlikti procedūrą, mat kokybė mums svarbu. Neatliekame procedūros bet kaip.

Depiliacijos procesas ir priemonės

Depiliacijos meistrė pavilgys medinę mentelę į konteineryje pašildytą vašką ir užteps jį ant plaukuotos odos arba pašildytu vašku kasetėje perbrauks per depiliuojamą vietą. Tada priklausomai nuo vaško rūšies jis nuo odos su plaukais nuplėšiamas popierine juostele arba plėšiamas sustingęs vaškas be jokių juostelių. Dažniausiai vaškas plėšiamas prieš plauko augimo kryptį.

 

Depiliacija elastiniu vašku yra mažiau skausminga, dėl to jis yra daugiausia naudojamas jautresnėms vietoms depiliuoti. Jei depiliacija per skausminga, galima prašyti meistrės, kad ji depiliuotų mažesniais ploteliais ir plonesnėmis, ilgesnėmis juostelėmis. Tai užims daugiau laiko – mat elastiniam vaškui reikia laiko sustingti, o kuo daugiau tepimų, tuo labiau prailgsta laikas. Tas pats su juostiniu – paprasčiausiai reikės daugiau kartų plėšti vašką juostele. Tačiau mažiau už mažai nebūna – riba, kokio mažumo tepamo vaško kiekis gali būti

Jei atliekate brazilišką bikini

Jei atliekate braziliška bikinio zonos depiliacija, tai nepersigąskite, kai miestrė apsuks jus ir nudepiliuos jūsų tarpvietę. Ji tikrai tai jau yra dariusi ir anksčiau, tad gėdos jausmą jaučiate tik jūs – meistrei tai tik dalis būtinos procedūros.

Pabaigus depiliaciją

Kai depiliacija baigta, meistrė jums pincetu ištrauks styrančius užsilikusius plaukelius, gali būti patrumpinama palikta juostelė, jei daromas braziliškas bikini su juostele.

Visos procedūros pabaigoje

Po visos procedūros ant depiliuotų vietų yra užtepamas specialus kremas su raminamu, dezinfekuojančiu efektu. Mūsų naudojamos priemonės turi ir plaukų augimą lėtinančių savybių. Priklausomai nuo depiliuotos vietos, gali būti tepama iš šaldoma želė – ji šaldo, gaivina, taip pat šiek tiek nuramina sudirgusią odą.

Patarimas

Prisiminkite savo meistrės vardą. Nes kai kitą kartą reikės atlikti šią procedūra bikini zonoje – nebereikės gėdytis prieš visai jums naują žmogų. Nors prisiminti už jus galime ir mes – paklauskite, pas ką buvote praeitą kartą, ir mes jums priminsime.

Ir žinokite!

Gėdą jaučiate tik Jūs – meistrai tiesiog dirba savo darbą, o jei jie jaustų diskomfortą, tai tokio pobūdžio profesijos net nebūtų pasirinkę.

 

Dažniausiai ši procedūra atliekama kas (4-6) savaites. Skaudžiausias ir nemaloniausias yra pirmas kartas, kuo daugiau procedūra kartojama, tuo skausmo pojūtis mažėja.